Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią większej europejskiej grupy rekrutacji i usług HR, Cpl Resources. Pomagamy największym talentom w rozwijaniu kariery i umożliwiamy wiodącym firmom na rynku polskim i europejskim znalezienie najlepszych specjalistów.

Obecnie dla jednego z Naszych klientów szukamy kandydatów na stanowisko:

                                                          .NET Developer (Fullstack)

Opis stanowiska:
Jako Starszy Inżynier Oprogramowania .NET będziesz mieć możliwość rozwijania się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Wymagania:
• co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii .NET;
• znajomość technologii .NET/.NET frameworks/.NET Core;
• bardzo dobra znajomość ASP.NET MVC lub Core MVC;
• praktyczna znajomość technologii webowych: JavaScript [Angular, jQuery], HTML5, XML, Web or Micro Services;
• podstawowa znajomość koncepcji Azure Cloud;
• praktyczna znajomość SQL oraz doświadczenie z bazami (Oracle / MS SQL Server);
• ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
• płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Benefity:
• szkolenia zawodowe i językowe;
• udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• elastyczny czas pracy;
• wsparcie w relokacji;
• dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
• bezpłatne miejsca parkingowe;
• umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1903-426381

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>