Młodszy specjalista z j. niemieckim lub norweskim (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista z j. niemieckim lub norweskim (m/k)

Opis stanowiska:

  • Praca w jednym z procesów księgowości/zakupów/logistyki
  • Praca z wewnętrzną bazą danych
  • Kontakt z klientami zagranicznymi w języku projektu
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub norweskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Rozwinięte zdolności analityczne oraz chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet szkoleń i dodatkowych benefitów
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Szansa rozwoju w międzynarodowej organizacji, cenionej na rynku
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Łódź
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1410-295763ldz_226

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>