Młodszy Specjalista Service Desk ze znajomością języka niemieckiego (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy rozwijającej swoją markę na rynku polskim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Obowiązki:

  • zapewnienie wsparcia informatycznego (telefonicznego/mailowego) zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • monitorowanie i rozwiązywanie zgłoszeń;
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie podstawowych problemów;
  • raportowanie do przełożonego;
  • dbanie o dobrą komunikację wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • Umiejętność korzystania z technologii: Active Directory, Windows 7, SharePoint;
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego;
  • Podstawowa wiedza techniczna;
  • Zdolności organizacyjne i analityczne;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w środowisku międzynarodowym;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Imprezy firmowe;
  • Kursy językowe w siedzibie firmy;
  • Plan wdrożeniowy i szkolenia.
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Kraków
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1908-435200_KRAK

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>