Młodszy specjalista IT z językiem niemieckim

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Na wstępie firma oferuje profesjonalne wdrożenie i szkolenia, następnie do głównych obowiązków należeć będzie:
  • Monitorowanie i nadzór nad infrastrukturą IT;
  • Radzenie sobie z pojawiającymi się incydentami;
  • Wdrażanie ewentualnych zmian;
  • Działania wykonywane głównie w systemie Linux (i nie tylko);

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego i niemieckiego na poziomie min. B1;
  • Podstawowego doświadczenia w pracy z komputerami (Linux byłby dodatkowym atutem);
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, firma zapewnia szkolenie wprowadzające;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny;
  • Atrkacyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, bilety do kina itp.);
  • Liczne wydarzenia, imprezy integracyjne i wiele innych;
  • Salary:N/A
  • Location:Katowice
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1902-424896 KT_37