Młodszy Specjalista HR z j. niemieckim

Opis stanowiska

Młodszy Specjalista HR z językiem niemieckim

Kończysz studia i jesteś zainteresowany obszarem HR lub rekrutacji?
Szukasz swojej drogi dla siebie?
Chciałbyś pracować z językiem niemieckim?

Dołącz do zespołu naszego klienta!

Jest to międzynarodowa, niemiecka firma z branży transportu. Organizacja obecna jest na rynku od ponad 50 lat i świadczy usługi transportowe na całym świecie. Obecnie tworzy zupełnie nowy zespoł, który będzie odpowiedzialny za rekrutację oraz kompleteowanie dokumentacji kadrowej dla pracowników firmy oraz kandydatów z językiem niemieckim.

Nasz klient nie wymaga doświadczenia, wystarczy, że chciałbyś rozwijać się w obszarze HR lub pracować z językiem niemieckim. Jeśli jednak już masz za sobą doświadczenie na podobnym stanowisku, chętnie porozmawiamy z Tobą o innych propozycjach w obszarze rekrutacji :).

Miejsce pracy: Kraków

Dołącz do nas a my nauczymy cię jak:

  • Przeprowadzać proces rekrutacyjny dla kandydatów w języku niemieckim
  • Publikować i tworzyć ogłoszenia
  • Umawiać spotkania z kandydatami
  • Przeprowadzić proces zatrudnienia kandydata
  • Uzupełniać dokumentację kadrową
  • Wprowadzać i aktualizować dane w systemie HR

Obowiązki:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Otwartość do nauki nowych rzeczy

Nasza oferta;

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpiecznie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Kursy językowe
  • Karta Multisport
  • Dodatkowe żniżki na produkty firmowe – bilety

Możliwości rozwoju

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Kraków
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:HR
  • Nr ref.:JO-1904-427814-KD

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>