Młodszy Specjalista Ds. Zakupów z językiem francuskim (m/f)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta w Krakowie, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Location: Kraków

 Obowiązki:

  • Poszukiwanie nowych dostawców;
  • Weryfikowanie ofert i umów;
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z procesem zakupów;
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami i dostawcami;
  • Administracja bazy danych.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego (min. C1);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Doświadczenie w dziale księgowości/logistyki/zakupów;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina/teatru, świeże owoce w biurze);
  • Przejrzystą ścieżkę kariery;
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Różnorodne projekty realizowane w międzynarodowym środowisku.

  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Supply Chain
  • Ref.no:JO-1901-421786_20