(Młodszy) Specjalista ds. Płac

Opis stanowiska

Cpl Jobs Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy CPL Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, nowoczesnego SSC, poszukujemy osób do pracy na stanowisku (Młodszy) Specjalista ds. Płac.

                                  (Młodszy) Specjalista ds. płac

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji płacowej,
  • rozliczanie czasu pracy i nieobecności,
  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków,
  • sporządzanie deklaracji i formularzy związanych z rozliczaniem wynagrodzeń,
  • realizację zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US,
  • wystawianie zaświadczeń, dokumentów ZUS.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. Średnie,
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (na Juniora min. 2 lata)
  • znajomość j. angielskiego bardzo mile widziana,
  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów ZUS i prawa podatkowego,
  • biegła znajomości pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość obsługi kadr i płac w programie SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i renomowanej firmie,
  • umowę o pracę,
  • elastyczny czas pracy,
  • urozmaicony pakiet socjalny, świadczenia świąteczne,
  • wsparcie merytoryczne przełożonego,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Poznań
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:HR
  • Nr ref.:JO-1906-432494

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>