Młodszy Specjalista ds. Obsługi klienta z językiem niemieckim (bez doświadczenia)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. Obsługa klienta z językiem niemieckim (bez doświadczenia)

W tym momencie poszukujemy osób na stanowiska w Katowicach lub Opolu

Zadania:
• Obsługa i wsparcie dla Klientów organizacji;
• Rejestrowanie zapytań technicznych oraz przyjmowanie zgłoszeń o usterkach;
• Przekazywanie skomplikowanych zapytań do kolejnych linii wsparcia Klienta;
• Utrzymywanie oraz budowanie przyjaznych relacji z Klientami.

Wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego;
• Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest wymagana;
• Podstawowa znajomość pakietu MS Office;
• Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań;
• Umiejętność pracy w zespole i dynamicznym środowisku.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o globalnie znanej marce;
• Profesjonalne szkolenia wdrażające;
• Możliwość rozwoju zawodowego i ciągły kontakt z językami obcymi;
• Jasną ścieżkę kariery;
• Nowoczesne warunki pracy;
• Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, zniżki do kin i teatrów, karta Multisport).

  • Salary:N/A
  • Location:Opole
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1710-362658_771