(Młodszy) Specjalista ds. księgowych z j. niemieckim

Weź udział w nowym projekcie i rozwiń swoją karierę zawodową. Nasz klient – lider na rynku, którego misją jest dostarczanie profesjonalnej obsługi klientów oraz wprowadzanie nowych technologii przygotowuje zupełnie nowy projekt biznesowy. To doskonała okazja do rozwoju swoich umiejętności i stworzenia unikatowych rozwiązań wraz z zespołem doświadczonym specjalistów.

Opis stanowiska:

• Procesowanie faktur w systemie SAP

• Wyjaśnianie rozbieżności w fakturach

• Monitorowanie przychodzących środków i potwierdzenie ich odbioru z klientem niemieckim

• Kontaktowanie się z klientem w języku niemieckim mailowo oraz telefonicznie

• Kontakt z zespołem w języku niemieckim

Wymagane umiejętności:

• Znajomość niemieckiego (min. B2/C1)

• Znajomość angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2)

• Umiejętności organizacji pracy i zarządzania czasem

• Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w księgowości/finansach

• Chęć nauki nowych rzeczy

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę

• Szkolenie z programu SAP (od podstaw)

• Ubezpieczenie na życie

• Ubezpieczenie medyczne

• Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (Mutlisport/vouchery do teatru lub kina/program kafeteryjny)

• Świetna lokalizacja (centrum Warszawy, tuż obok stacji metra)

• Możliwości awansu

• Nowoczesna przestrzeń biurowa

  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1905-430792-KD