Młodszy specjalista ds. finansowo-księgowych z j. niemieckim (bez doświadczenia)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Weryfikacja i sprawdzanie poprawności wystawionych faktur
  • Sporządzanie raportów i zestawień dotyczących należności
  • Kontakt z dostawcami oraz klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Rozliczanie podróży pracowników

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Kursy językowe
  • Profesjonalny program szkoleń
  • Cenne doświadczenie zawodowe w strukturach międzynarodowej korporacji

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1709-359813_387