Młodszy księgowy z językiem niemieckim

Dla naszego klienta, dużej niemieckiej firmy z branży transportowej poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze analizy danych, fakturowania, audytu.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie bieżących faktur
  • analiza otrzymanych danych
  • przygotowywanie raportów
  • wsparcie działu księgowości
  • prowadzenie procesów refundacji
  • kontakt telefoniczny z klientami wewnętrznymi w języku niemieckim oraz angielskim
  • praca w różnych systemach wewnętrznych

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (poziom przynajmniej B2+)
  • umiejętności analityczne
  • wysokie umiejętności z obszaru komunikacji interpersonalnej
  • elastyczność
  • umiejętność samodzielnego planowania pracy, niezależność
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość bądź ekonomia oraz pokrewne)
  • atutem będzie również doświadczenie w obszarze księgowości

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w struktutach firmy
  • możliwość nauki 2 języków obcych
  • liczne szkolenia
  • kartę multisport lub bilety do kina
  • opiekę medyczna
  • bardzo atrakcyjne zniżki na usług świadczone przez firmę
  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1904-427809