Młodszy księgowy z językiem francuskim

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji specjalizującej się w usługach z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Młodszy księgowy z językiem francuskim

Obowiązki:

  • Praca z procesami księgowymi
  • Zamykanie miesiąca i roku
  • Współpraca z zespołem i partnerami zagranicznymi
  • Tworzenie raportów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Ulepszanie i kontrolowanie procesów księgowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Motywacja do rozwijania swojej wiedzy w zakresie finansów i księgowości

Oferta:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia z księgowości i finansów
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Darmowe szkolenia z języków obcych
  • Program talentów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowana karta sportowa
  • Spotkania integracyjne
  • System premiowy
  • Pakiet relokacyjny

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Finanse i księgowość
  • Nr ref.:JO-1909-436725_pzn_DB7

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>