Młodszy Księgowy z j.niemieckim lub francuskim (k/m)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Księgowy z j.niemieckim lub francuskim.

Obowiązki:

  • Przetwarzanie i rejestrowanie przychodzących faktur, płatności itp.
  • Badanie i rozwiązywanie problemów związanych z transakcjami rachunkowymi.
  • Wsparcie oraz współpraca z innymi zespołami.
  • Monitorowanie prawidłowości księgowania transakcji.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie min. B2.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętnośc szybkiego rozwiązywania problemów i współpracy.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Uczestniczenie w ciekawych projektach.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1707-356540_255