Młodszy konsultant ds. relacji z klientem z j. francuskim/hiszpańskim/włoskim (k/m)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, leadera w obszarze IT, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Młodszy konsultant ds. relacji z klientem z j. francuskim/hiszpańskim/włoskim (k/m)

Na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia, liczy się przede wszystkim znajomość języków obcych oraz chęć rozwoju w branży IT.

Zadania:

  • Obsługa klienta obcojęzycznego poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz chat
  • Przyjmowanie i klasyfikacja zgłoszeń
  • Prowadzenie rozmów i zbieranie informacji od klientów
  • Wsparcie i doradztwo w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Współpraca z działami serwisowymi i helpdesk

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: francuski, hiszpański lub włoski oraz języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy z ludźmi
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie nie jest wymagane - firma zapewnia kompleksowe szkolenia wdrażające

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w dziale IT
  • Codzienny kontakt z językami obcymi
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Szanse rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Salary:N/A
  • Location:Poznań
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1703-349776_177