(Młodszy) Analityk z j. francuskim

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości. Firma świadczy najwyższej jakości usługi, definiuje trendy rynkowe i pomaga znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swoich klientów na całym świecie. Jest miejscem, które umożliwia udany start kariery i szerokie możliwości rozwoju dla doświadczonych pracowników. Jako zdobywca wielu nagród wysoko ceni sobie zrównoważony rozwój i etykę pracy.

Obecnie szukamy osoby, która poszukuje pierwszej pracy bądź myśli nad zmianą na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum

Obowiązki:

  • Praca w dziale finansowym
  • Odpowiedzialność za bazę danych aktualnych klientów
  • Wprowadzanie poprawek w umowach zgodnie z obowiazującymi przepisami
  • Kontaktowanie się z klientami w języku angielskim i francuskim
  • Analizowanie aktualnych trendów finansowych i proponowanie klientom odpowiednich rozwiązań
  • Praca z Excelem

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2+/C1
  • Studia związane z tematyką ekonomii/ finansów bądź praktyki w dziale finansowym/ekonomicznym
  • Zdolności analityczne, dokładność
  • Chęć do nauki

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, możliwość wyboru dodatkowych benefitów w ramach systemu kafeteryjnego
  • Możliwości rozwoju
  • Świetną atmosferę i warunki pracy (kawiarnia, biblioteka oraz miejsca relaksacyjne).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: karolina.danecka@cpljobs.pl

  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1805-408706-KD