Lead Java Developer

Dla Klienta z branży logistyki i transportu budujemy obecnie nowy zespół projektowy i poszukujemy Lead Java Developera

Projekt dotyczy rozwoju aplikacji nowej generacji w obszarze transportu lądowego; służącej do rozliczeń z kierowcami, fakturowania, zamawiania przesyłek.

Skład zespołu: 3 Architektów Systemu, 4 Developerów Java i 2 QA Engineerów.

Zadania:

  • dbanie o jakość tworzonego kodu
  • udział w rozwoju aplikacji
  • nadzorowanie pracy zespołu
  • prowadzenie działań rozwojowych w obszarze infrastruktury

Oczekujemy:

  • doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem JavaEE i frameworka Spring
  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku oraz 4-5 lat doświadczenia w obszarze programowania
  • wiedza na temat projektowania i rozwiązań rozproszonych
  • wiedza na temat różnych modeli programowania, np. programowania funkcjonalnego, programowania obiektowego, programowania reaktywnego
  • znajomość relacyjnych baz danych, technologii SQL i ORM, takich jak JPA2, Hibernate
  • umiejętności przywódczych i liderskich pozwalających na rozdzielanie zadań w zespole i kierownanie jego pracą
  • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • 1 dzień pracy zdalnej w tygodniu
  • zatrudnienie w oparciu na UoP lub B2B
  • opieka medyczna
  • pakiet sportowy
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie do nauki języków
  • pakiet szkoleń
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1903-426248