Księgowy/a z j.francuskim

Opis stanowiska

Obecnie dla jednego z naszych Klientów posiadających SSC w Poznaniu poszukujemy Kandydata na stanowisko księgowego/księgowej z j.francuskim.

Obowiązki:

  • wsparcie merytoryczne dla Młodszych Księgowych,
  • pomoc we wdrożeniu systemu SAP dla jednej ze spółek
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • monitorowanie płatności,
  • kontakt z zagranicznymi oddziałami koncernu ,
  • wsparcie działu finansowego w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania wyników finansowych,

  • posługujesz się językiem francuskim + znasz w stopniu komunikatywnym język angielski,
  • posiadasz wykształcenie wyższym (kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczeniem zawodowym w SSC lub w obszarze księgowości,
  • jesteś nastawiony/a na rozwój.

Oferta Klienta:

  • umowa o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • otwarte na różnorodność, przyjazne środowisko pracy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + liczne benefity (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów),
  • kursy językowe opłacane przez pracodawcę,
  • przejrzysta ścieżka kariery.
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Poznań
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1804-407427rg

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>