Księgowy/a działu P2P lub R2R z językiem niemieckim (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta w Katowicach, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów do nowego oddziału na stanowisko:

Lokalizacja: Katowice

Obowiązki:

  • Kontakt z klientem zagranicznym i budowanie pozytywnych długotrwałych relacji biznesowych;
  • Przetwarzanie danych finansowych za pomocą różnych narzędzi i systemów;
  • Weryfikowanie i księgowanie faktur;
  • Wsparcie i optymalizacja procesów zachodzących w dziale;
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu procedur wewnętrznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale księgowości;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne;
  • Umiejętności związane z obsługą klienta.

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Przejrzystą ścieżkę kariery;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina/teatru, program rekomendacji);
  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Wyjścia integracyjne, wydarzenia sportowe.

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Katowice
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Finanse i księgowość
  • Nr ref.:JO-1903-426251_24

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>