Księgowy/a z językiem holenderskim

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KSIĘGOWY/A Z JĘZYKIEM HOLENDERSKIM

Obowiązki:

  • w zależności od działu - zajmowanie się zagadnieniami działu należności, zobowiązań, lub księgi głównej;
  • wsparcie lidera zespołu;
  • kontakt z jednostkami zewnętrznymi lub wewnętrznymi;
  • dostarczanie wysokiej jakości usług;
  • optymalizacja procesów.

Wymagania:

  • Bardzo dobry poziom języka holenderskiego i angielskiego;
  • wysokie zdolności komunikacyjne;
  • doświadczenie w księgowości;
  • wykształcenie z zakresu finansów/ekonomii mile widziane;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • zorganizowanie i analityczne myślenie.

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • przyjazna atmosfera;
  • pakiet treningów dostosowany do potrzeb pracownika;
  • pakiet benefitów (multikafeteria, opieka zdrowotna).
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Poznań
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-2002-446452-P-8

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>