Księgowa z językiem francuskim

Opis stanowiska

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Aktualnie dla naszego Klienta, nowoczesnego SSC, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Księgowa z językiem francuski

Miejsce pracy: Szczecin
JO-1904-427763mm

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa procesów księgowych GL/AR/
  • udział w zamknięciu miesiąca/ roku
  • raportowanie zgodne ze standardami i ustawami
  • Współpraca i wsparcie dla innych członków zespołu i z partnerem międzynarodowym
  • Dbałość o jakość i terminowość otrzymanych zadań;
  • Uczestnictwo w udoskonalaniu procesów.

CZEGO POSZUKUJEMY?

  • Znajomość języka francuskiego w stopniu dobrym/ bardzo dobrym
  • znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość innego języka europejskiego
  • Komunikatywność
  • 2 letnie doświadczenie w księgowości, najchętniej w SSC
  • kierunkowe wykształcenie
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu usprawnień
  • Umiejętność pracy w grupie i analitycznego myślenia.

OFERTA KLIENTA:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • rynkowe wynagrodzenie
  • bardzo duży pakiet benefitów (m.in. premie, dodatki na wakacje, święta, imprezy integracyjne, konkursy w pracy z nagrodami, szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpiecznie grupowe)
  • pracę w nowoczesnym SSC
  • możliwości pracy w różnych obszarach, przy różnych projektach
  • jasna ścieżka kariery i możliwości rozwoju
  • darmowy parking
  • miła i sympatyczna atmosfera w pracy
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Finanse i księgowość
  • Nr ref.:JO-1904-427763mm_8

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>