Koordynator Pracowników

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Planowanie pracy podległego zespołu (ok 20 osób) i wyznaczanie zadań
  • Motywowanie i rozwijanie pracowników
  • Dbanie o sprawne funkjonowanie podległego działu i bieżąca współpraca z innymi działami

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu grupą
  • Jesteś charyzmatyczną osobą, potrafiącą motywować swój zespół
  • Z łatwością odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy
  • Sprawnie obsługujesz komputer
  • Jesteś gotów/gotowa pracować w systemie 3-zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej i wyżywienia, ubezpieczenie grupowe)
  • Uczestnictwo w rozwojowych projektach organizowanych wewnątrz firmy
  • Możliwość rozwoju
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Łańcuch dostaw
  • Nr ref.:JO-1804-406183_5

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>