Konsultant wsparcia IT – bez doświadczenia (j.niemiecki)

Obecnie dla naszego Klienta oferującego usługi z zakresu wsparcia  IT (BPO) poszukujemy zmotywowanych - niekoniecznie doświadczonych konsultantów wsparcia technicznego.

Czego szukamy u kandydatów?

  • Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (min. B1);
  • Chęci do poszerzania swoich umiejętności w zakresie IT/wsparcia technicznego;
  • Umiejętności pracy w grupie;
  • Pozytywnej energii, empatii .

Obowiązki:

  • Kontakt mailowy z klientami, rejestracja zgłoszeń;
  • Sprawdzanie poprawności nadsyłanej dokumentacji;
  • Pomoc techniczna klientom niemieckojęzycznym (problemy ze sprzętem IT, połączeniami internetowymi);
  • Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązań problemów klientów;

Co oferuje Klient:

  • Umowę o pracę + atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne);
  • Liczne szkolenia;
  • Salary:N/A
  • Location:Szczecin
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1711-363694rg