Konsultant ds. wsparcia technicznego z językiem szwedzkim

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji specjalizującej się w usługach z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Konsultant ds. wsparcia technicznego z językiem szwedzkim.

Obowiązki:

  • obsługa klienta zgodnie z przyjetymi normami;
  • pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów związanych ze sprzętem IT i połączeniami internetowymi
  • wyszukiwanie odpowiednich rozwiązań do przedstawionych problemów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • chęć codziennego wykorzystywania języków w pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wielozadaniowość.

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • zatrudnienie w środowisku międzynarodowym;
  • profesjonalne szkolenia;
  • prywatna opieka medyczna;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • system premiowy;
  • pakiet relokacyjny.
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Szczecin, zachodniopomorskie
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1901-423729-SZ

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>