Konsultant ds. wsparcia technicznego z językiem holenderskim

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji specjalizującej się w usługach z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:Konsultant ds. wsparcia technicznego z językiem holenderskim

Obowiązki:

  • Obsługa klienta zgodnie z przyjetymi normami
  • Pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów związanych ze sprzętem IT i połączeniami internetowymi
  • Wyszukiwanie odpowiednich rozwiązań do przedstawionych problemów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć codziennego wykorzystywania języków w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wielozadaniowość

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie w środowisku międzynarodowym
  • Profesjonalne szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bogaty pakiet socjalny
  • System premiowy
  • Pakiet relokacyjny
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1904-429275_pznDB2

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>