Kierownik Działu IT

Opis stanowiska

Zadania:

  • koordynowanie wszystkich projektów IT realizowanych w firmie produkcyjnej
  • bieżaca opieka nad systemami informatycznymi
  • współpraca z biznesem w zakresie badania aktualnych potrzeb, przeprowadzania i wdrażania projektów
  • współpraca z dostawcami usług, negocjowanie umów
  • zarządzanie podległym, kilkuosobowym zespołem specjalistów IT oraz konsultantów SAP

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wyższe wykształcenie kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i gotowość do używania go w pracy
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, doskonała komunikacja i biznesowe nastawienie
  • zdolności analityczne i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • znajomość systemu ERP (mile widziany SAP)

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie produkcyjnej, w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Konin
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:KDI0318PK

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>