Key Account Manager – branża energetyczna

Job Description

Zadania:

• Sprzedaż energii elektrycznej do klienta biznesowego
• Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowej z inwestorami (nieruchomości komercyjne)
• Stała rozbudowa bazy potencjalnych partnerów
• Doradztwo w zakresie oferty firmy
• Praca w warszawskim biurze oraz w terenie (bezpośrednie spotkania oraz negocjacje z klientami)
• Przygotowywanie ofert i umów, obsługa posprzedażowa klientów

Oczekiwania:

• Doświadczenie w sprzedaży (klient B2B)
• Mile widziana znajomość branży energetycznej oraz rynku nieruchomości komercyjnych
• Umiejętność dotarcia do kluczowych klientów i prowadzenia negocjacji, znajomość skutecznych technik sprzedażowych
• Wysoka kultura osobista, punktualność, umiejętności organizacyjne
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w uzgodnionej formie (B2B lub UoP)
• Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji
• Dodatkowe benefity pozapłacowe
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz rozwoju zawodowego
• Przyjazną atmosferę pracy

  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Sales
  • Ref.no:JO-1902-425046