Junior PA/PY Specialist with Hungarian

Cpl Jobs Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy CPL Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JUNIOR PA/PY SPECIALIST WITH HUNGARIAN

Wymagania:

  • płynny angielski,
  • płynny węgierski,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w centrum usług wspólnych lub w relacji z klientami

Zadania:

  • wykonywanie procesów HR zgodnie ze światowymi normami prawnymi i wymaganiami specyficznymi dla danego kraju,
  • administrowanie bazą danych pracowników firmy,
  • przygotowanie dokumentów związanych z HR zgodnie z prośbą współpracownika i istniejącymi wymogami,
  • zapewnienie pracownikom wsparcia administracyjnego pracując jako pierwsza linia kontaktu.

Klient oferuje:

  • elastyczną przestrzeń roboczą opartą na koncepcji biura skupionego na aktywności, w której pracownicy czują się dobrze i komfortowo,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • program lojalnościowy dla pracowników,
  • prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin,
  • program kafeterii (w tym np. Karta Multisport),
  • ubezpieczenie wypadkowe i plan emerytalny,
  • nagrody jubileuszowe, upominki okolicznościowe, imprezy specjalne.
  • Salary:N/A
  • Location:Poznań
  • Type:Full Time
  • Category:Human Resources
  • Ref.no:JO-1904-428703