Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

• wsparcie klientów korporacyjnych w zakresie produktów firmy (moduł finansowy)
• analiza pojawiających się problemów, rekomendacja bądź wdrożenie działań naprawczych (zarówno funkcjonalnych, jak i technicznych, wykorzystanie technik troubleshooting'owych, diagnoza i naprawa problemów w kodzie aplikacji)
• tworzenie rozwiązania problemów i umieszczanie ich w Bazie Wiedzy dostępnej dla klientów i partnerów na całym świecie

Wymagania:

• podstawy programowania w dowolnym języku strukturalnym czy obiektowym
• mile widziana znajomość SQL
• znajomość języka angieskiego (poziom B2)
• mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym
• empatia i wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

• rozwój w międzynarodowej firmie
• szeroki pakiet benefitów
• możliwość rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Bankowość i usługi finansowe
  • Nr ref.:JO-1802-403307 AP

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>