Junior Analyst with Hebrew

Opis stanowiska

Dla międynarodowej firmy świadczącej kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, działającej w 80 krajach od ponad 70 lat poszukuję osoby na stanowisko:

Jeśli zdecydujesz się na dział weryfikacji umów:

Główne obowiązki:

  • Rozwiązywanie umów najmu oraz zapytań z tym związanych
  • Śledzenie i utrzymywanie krytycznych dat najmu
  • Przeglądanie rocznych zestawień i obliczeń w celu zapewnienia dokładności i zgodności warunków najmu
  • Analiza dokumentów pod kątem zgodności z prawem izraelskim
  • Analiza dokumentów pod kątem istotnych zapisów w umowie, które istotne są ze strony biznesowej
  • Raportowanie

Jeśli zdecydujesz się na dział finansowy:

  • Analiza umów najmu od strony księgowej i biznesowej oraz obsługa zapytań z tym związanych
  • Wstępne przetwarzanie płatności i należności (AP i AR)
  • Analiza finansowa

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego i języka hebrajskiego na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie w utrzymywaniu relacji z Klientami
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i MS Excel
  • Orientacja na szczegóły i rozwiązywanie problemów
  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne

Oferta:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Codzienny kontakt z j.obcymi (zdobycie fachowej specjalistycznej nomenklatury)
  • Praca w przyjaznym, międzynarodowym środowisku z jasną perpspektywą rozwoju (szkolenia, programy
  • Możliwość podejmowania inicjatywy
  • Możliowść pracy w konkretnych przepisach prawnych danego kraju (w zależności dla jakiego klienta wykonywana jest praca)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet Benefit Systems
  • Własna stołówka, biblioteka i strefa relaksu
  • Bliska odległość od stacji metra

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Praca z językami obcymi
  • Nr ref.:JO-1711-363587

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>