Integrator Systemów (Red Hat)

Opis stanowiska

Szukasz nowych ciekawych wyzwań w obszarze Linux/Red Hat?

Chcesz pracować z najnowocześniejszymi narzędziami w dużej infrastrukturze?

Być może nie rozwijasz się w obecnej firmie tak szybko jakbyś sobie tego życzył?

Mam dla Ciebie interesującą ofertę!

Poszukujemy Integratora Systemów (Red Hat)

Twoje obowiązki to:

  • wdrożenia, integracja i konfiguracja nowych środowisk oraz budowa środowisk wirtualnych,
  • zarządzanie, troubleshooting i utrzymanie infrastruktury IT opartej na Linux/Red Hat,
  • konfiguracja i utrzymanie narzędzi do CI/CD (Puppet/Ansible),
  • zarządzanie nadzędzami do load balancing (Coyote, F6, A10)
  • realizacja zadań projektowych w ramach zmian funkcjonalnych i rozbudowy systemów informatycznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w utrzymaniu i konfiguracji Systemów Operacyjnych Linux,
  • znajomość zagadnień wirtualizacji (VMWare/Vsphere),
  • doświadczenie w wdrożeniach, konfiguracji bądź utrzymaniu narzędzi do CI/CD (Puppet, Ansible, Chef, itp)
  • doświadczenie w utrzymaniu serwerów aplikacyjnych (JBoss, Tomcat),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (Informatya, Teleinformatyka).
  • dążenie do rozwoju swojej wiedzy i umiejętności!

Korzyści:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie),
  • możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • praca w środowisku umożliwiającym rozwój własnych umiejętności, zainteresowań oraz pasji do świata IT.
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1805-409778

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>