HR Administrator z j. niemieckim lub francuskim (m/k) – Katowice

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HR Administrator z j. niemieckim lub francuskim (m/k)

Obowiązki:

  • Wsparcie dla działu HR w codziennych obowiązkach
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami w języku francuskim lub niemieckim
  • Prowadzenie dokumentów HR
  • Odpowiadania na zapytania odnośnie umów, świadczeń, urlopów itp.
  • Prowadzenie raportów HR
  • Zapewnienie niezbędnych informacji dla pracowników odnośnie administracji HR

Wymagania:

  • Znajomość jednego z języków: francuski lub niemiecki na min. B1/B2 poziomie
  • Znajomość języka angielskiego na min. B1/B2 poziomie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Gotowość na wyjazdu na tranzycję na 2-3 tygodnie do Irlandii (na samym początku pracy)

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie dla znanych klientów
  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Praca ze specjalistami z całego świata i możliwość ulepszania swoich znajomości językowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta multiposrt, dofinansowe do zajęć sportowych)
  • Wyjścia integracyjne, wspólne wydarzenia sportowe
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Salary:N/A
  • Location:Katowice
  • Type:Full Time
  • Category:Human Resources
  • Ref.no:JO-1902-424896_93