Grafik z j. niemieckim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Najważniejsze obowiązki na stanowisku:

  • Tworzenie projektów na najwyższym poziomie przy udziale programów graficznych
  • Wsparcie międzynarodowego zespołu oraz możliwość udziału w tworzeniu innowacyjnych projektów
  • Skuteczne określanie priorytetów w pracy
  • Umiejętność skutecznego i wydajnego planowania, nadawania priorytetów i organizacji pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Obsługa pakietu MS Office – PowerPoint/Word/Excel oraz Adobe InDesign, Illustrator
  • Wykształcenie wyższe
  • Około 2 – 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze grafiki
  • Stworzone portfolio w programie PowerPoint z różnorodnymi, bieżącymi projektami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karta Multisport plus system kafeteryjny benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Praca w prężnie działającym i rozwijającym się zespole, uczestnictwo w ciekawych projektach.

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1707-356929_505