First Line Support z językiem szwedzkim lub fińskim

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Znasz język szwedzki bądź fiński i zastanawiasz się jak możesz go wykorzystać?
Chcesz się rozwijać w branży nowych technologii?
Szukasz stabilnego miejsca pracy?
Lubisz pracować w zespole?

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze logistyki, a dokładniej do nowo rozwijającego się działu IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Będziesz odpowiedzialny za:

• Analizowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu IT

• Kontakt z Klientem oraz z Zespołem IT w języku angielskim i szwedzkim/fińskim

• Wsparcie współpracowników i klientów na terenie Szwecji i Finlandii

• Rozwój infrastuktury IT

Wymagane umiejętności:

• Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego/fińskiego i angielskiego (min. B2)

• Otwartość do pracy w zespole

• Przynajmniej półroczne doświadczenie w pracy w customer care service

• Mile widziane zainteresowanie tematyką IT

Benefity:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Prywatna opieka medyczna

• Ubezpieczenie na życie

• Karta Multisport

• Dodatkowa premia roczna

• Przyjazna lokalizacja (to nie Mordor i nie obrzeża miasta)

Aplikuj, a opowiemy Ci więcej o tym, w jaki sposób możesz wspólnie z nami pracować nad rozwojem nowych technologii.

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Praca z językami obcymi
  • Nr ref.:JO-1711-363941-KD

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>