Deployment Advisory Specialist

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej firmy, jednego z największych amerykańskich koncernów, prowadzącym zdywersyfikowana działalność na całym świecie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

• Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami firmy w celu weryfikacji poprawności działania wdrażanych rozwiązań

• stale doradztwo w zakresie wdrażania i projektowania zaleceń i konfiguracji

• Pomoc klientom przy testowaniu lub rozwiązywaniu problemów

• Rejestracja zaistniałych problemów w systemie, ich analiza i szukanie rozwiązań we współpracy z pozostałymi działami firmy

• Ponoszenie swoich kwalifikacji w zakresie usług chmurowych

• Ograniczona podróż na szkolenia lub spotkania firmowe

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)

• Bachelor of Science in Computer Science / Engineering lub równoważne certyfikaty branżowe

• Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera wsparcia wspierającego tworzenie sieci, jako Inżynier Wsparcia wspierający tworzenie sieci lub produktów bezpieczeństwa sieci

• Znajomość produktów sieciowych i zabezpieczających oraz infrastruktury sieci korporacyjnej

• Znajomość sieci - technologie VPN, takie jak klienci IPSec i VPN; Bezpieczeństwo sieci (SSL / TLS, VPN, Firewall, IDS / IPS); Systemy uwierzytelniania, takie jak LDAP, MS AD itd.

• Doświadczenie z systemami operacyjnymi takimi jak Linux, Unix i Free BSD

• Znajomość protokołów takich jak HTTP, SMTP, FTP, DNS

• Znajomość  Apache i IIS Web Server

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Prywatna opieka medyczna

• Prace w dużej, międzynarodowej firmie

• Zindywidualizowane cotygodniowe sesje językowe w godzinach pracy

• Grupowe ubezpieczenie na życie

• Benefity pozapłacowe: w tym w pełni opłacona karta MultiSport, dzień pizzy, imprezy firmowe (pikniki, imprezy LAN i wiele innych), strefa chillout (Xbox, piłkarzyki i inne)

•Pakiet relokacyjny

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1711-363983_32

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>