Business Transformation Services – Specialist/Senior/Manager – Katowice

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Business Transformation Services - Specialist/Senior/Manager

Obowiązki:

  • Wsparcie dla klientów, którzy nie chcą outsourcować procesów i zostawiają je u siebie
  • Procesy księgowe OtC, PtP, RtR, Procurement
  • Wsparcie w obniżeniu kosztów procesowych, ilości zaangażowanych osób w prcoes, ulepszenia systemu/procesu, wymaina systemu ERP
  • Osoby są odpowiedzialne za analizę procesu u klienta, usprawnianie, np. stawianie nowego SSC

Wymagania:

  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Doświadczenie w OtC, PtP, RtR, Procurement
  • Zadaniowy czas pracy, hot desk

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie dla znanych klientów
  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Praca ze specjalistami z całego świata i możliwość ulepszania swoich znajomości językowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Wyjścia integracyjne, wspólne wydarzenia sportowe
  • Salary:N/A
  • Location:Katowice
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1904-427529_55