Business Development Representative

Dla naszego Klienta - amerykańskiego giganta w branży rozwiązań telemetrycznych poszukujemy dynamicznych i ambitnych osób, które obejmą stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Centrum Warszawy

Obowiązki:

  • Utrzymanie i dalsze rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Mapowanie, analizowanie i rozumienie rynku oraz konkurencji
  • Budowanie gruntu pod sprzedaż, umawianie szczegółowych prezentacji technicznych z Klientami
  • Wykorzystywanie najlepszych technik/argumentów sprzedażowych i marketingowych w celu poprawy wiedzy rynkowej o pracodawcy

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Solidne doświadczenie w telesprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów IT - software)
  • Wykształcenie wyższe
  • Silne umiejętności w zakresie doradztwa i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (pisemne i ustne)
  • Pozytywna postawa, proaktywne podejście do pracy, orientacja na cel
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Liczne szkolenia sprzedażowe
  • Atrakcyjna podstawa + bardzo konkurencyjny system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego
  • Możliwość dołączenia do renomowanej, międzynarodowej firmy, rozwijającej swoje struktury na terenie Polski
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Sales
  • Ref.no:JO-1810-418828