Asystent klienta ze znajomością języka fińskiego (Finnish Customer Service Advisor)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej firmy, jednym z czołowych światowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent klienta ze znajomością języka fińskiego

Twoje obowiązki:

• Obsługa polaczeń PRZYCHODZACYCH i zgłoszeń mailowych związanych z problemami technicznymi dotyczącymi obsługi komputera ( nie wymagamy doświadczenia- przeszkolimy, wdrożymy i przygotujemy Cię do roli)

• Rozwiazywanie zgłaszanych problemów zgodnie z zaleceniami i instrukcjami wewnątrzfirmowymi

• Rejestrowanie zgłoszeń i problemów w systemie

• Godne reprezentowanie firmy

• Przekazywanie skomplikowanych spraw i zgłoszeń do działu IT

Od kandydatów oczekujemy

• Bardzo dobrej znajomości języka finskiego

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z klientem

• Znajomość pakietu MS Office

• Pro klienckie nastawienie

• Umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy:

• Prace w znanej, międzynarodowej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość zdobycia świetnej praktyki, uczenia się od najlepszych ekspertów na rynku, przy jednoczesnej gwarancji uczciwych warunków finansowych

• Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, dostęp do wielu atrakcyjnych szkoleń, imprezy integracyjne, programy rekomendacji i wiele innych

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Katowice
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Nr ref.:JO-1710-362660_364

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>