Asystent ds. Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim – Opole

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim

Lokalizacja: Opole

Opis stanowiska:

  • Obsługa połączeń przychodzących/ wiadomości e-mail od klientów dotyczych problemów technicznych związanych z codziennym korzystaniem z komputera
  • Analiza i rozwiązywanie najczęstrzych pytań i problemów
  • Dostarczanie wysokiej jakości standardowych usług dla klientów
  • Współpraca z zespołem specjalistów IT w rozwiązywaniu bardziej złożonych problemów

Wymagania:

  • Płynny język niemiecki (C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min B2)
  • Nastawienie na klienta i umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość środowiska Windows 7 i MS Office
  • Doświadczenie nie jest wymagane - firma oferuje szeroki pakiet szkoleń

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Szkolenia wewnątrz firmy
  • Pakiet świadczeń (ubezpieczenie na życie)
  • Opieka medyczna
  • Praca od poniedziałku do piątku (zmiany w godz. 7:00-19:00, zmiany 8h)

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Opole
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1710-362658_217

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>