AR/ AP Accountant with Italian

Opis stanowiska

Cpl Jobs Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy CPL Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, nowoczesnego SSC, poszukujemy osób do pracy w obszarze księgowości i finansów.

Miejsce pracy: Poznań

Klient kieruję ofertę do osób:

  • ambitnych i nastawionych na rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
  • z wykształceniem wyższym ekonomicznym
  • z min. rocznym doświadczeniem w pracy w obszarze księgowości lub SSC/BPO ( preferowany obszar księgi głównej)
  • z bardzo dobrą znajomością języka włoskiego oraz komunikatywną znajomością j.angielskiego (który jest globalnym językiem naszej firmy)
  • posiadających rozwinięte kompetencje analityczne oraz umiejętność
    rozwiązywania problemów

Zadania:

  • księgowanie transakcji finansowo-księgowych z obszaru AP/ AR
  • rozliczanie wydatków za podróże służbowe
  • rozliczanie i księgowanie płatności od klientów/ dostawców oraz monitoring należności
  • zarządzanie kartotekami dostawców
  • uzgadnianie sald z klientami/ dostawcami
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • praca z danymi dotyczącymi ustalania limitów kredytowych klientów
  • raportowanie
  • udział w migracji procesów

Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, w firmie o wysokich standardach
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. kartę sportową, karty przedpłacone na święta, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków oraz urlopu wypoczynkowego)
  • profesjonalne szkolenie wdrażające oraz wsparcie i pomoc przełożonego
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Poznań
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Finanse i księgowość
  • Nr ref.:JO-1904-428685_4

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>