Application Management Engineer

Opis stanowiska

Dla firmy będącej największym integratorem na rynku poszukujemy osoby na stanowisko Application Management Engineer. Osoba, która dołączy do zespołu weźmie udział w procesie migracji aplikacji bankowej do prywatnej chmury.

Zadania:

  • konfiguracja środowiska i migracja aplikacji do platformy cloud
  • wsparcie aplikacji na poziomie II i III linii
  • rozwiązywanie incydentów i zgłoszeń serwisowych
  • monitorowanie dostępności i wydajności systemów
  • udział w projektach ulepszeń systemu

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w obszarze wsparcia technicznego lub rozwoju,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z systemami operacyjnymi Linux i bazami danych Oracle,
  • dobra znajomość co najmniej 3 z poniższych technologii:
    • systemy operacyjne: Unix, Windows Server
    • bazy danych: MS SQL Server, DB2, PostgreSQL, MySQL
    • oprogramowanie pośrednie: Apache / Tomcat, JBoss, WebLogic, WebSphere(MQ), Java Applications Server, Glassfish, BSM, SiteScope
  • znajomości j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • umiejętnosci analitycznych

Doceniamy:

  • doświadczenie w międzynarodowym zespole
  • doświadczenie w sektorze bankowym lub finansowym
  • znajomość ram ITIL

Oferujemy:

  • 1 dzień pracy zdalnej w tygodniu
  • ciekawe możliwości rozwoju kariery dzięki najnowszym trendom branżowym, takim jak: cyfryzacja, robotyka, dostawa w chmurze, DevOps, analizy i Big Data
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • system świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie na życie
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1904-428305

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>