AP Analyst z językiem niemieckim/francuskim/niderlandzkim/włoskim

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: AP Analyst z językiem niemieckim/francuskim/niderlandzkim/włoskim

Miejsce Pracy: Kraków / Wrocław

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za przychodzące faktury
  • Utrzymanie udokumentowania dla wszystkich zapisów księgowych,
  • Odpowiedzialność za księgi rachunkowe dotyczące procesu AP lub kont należności
  • Utrzymywanie dobrych stosunków pracy z klientami zewnętrznymi
  • Współpraca z innymi działami i zespołami wewnętrznymi

Wymagania:

  • biegła znajomość jednego z języków: niemieckiego / francuskiego / niderlandzkiego / włoskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w księgowości
  • znajomość systemu SAP będzie atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwości rozwoju i awansu zawodowego

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Finanse i księgowość
  • Nr ref.:JO-1504-307084wro_217

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>