Analyst with German

Dla międynarodowej firmy świadczącej kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, działającej w 80 krajach od ponad 70 lat poszukuję osoby na stanowisko:

Analyst with German (dział weryfikacji umów)

Główne obowiązki:

  • Rozwiązywanie umów najmu oraz zapytań z tym związanych
  • Śledzenie i utrzymywanie krytycznych dat najmu
  • Przeglądanie rocznych zestawień i obliczeń w celu zapewnienia dokładności i zgodności warunków najmu
  • Analiza dokumentów pod kątem zgodności z prawem niemieckim
  • Analiza dokumentów pod kątem istotnych zapisów w umowie, które są istotne ze strony biznesowej
  • Raportowanie

Oczekiwanie:

  • Znajomość języka angielskiego i języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie w utrzymywaniu relacji z Klientami
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i MS Excel
  • Orientacja na szczegóły i rozwiązywanie problemów
  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne

Oferta:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Codzienny kontakt z j.obcymi (zdobycie fachowej specjalistycznej nomenklatury)
  • Praca w przyjaznym, międzynarodowym środowisku z jasną perpspektywą rozwoju (szkolenia, programy
  • Możliwość podejmowania inicjatywy • Kandydaci uczą się jak pracować w konkretnych przepisach prawnych danego kraju (w zależności dla jakiego klienta pracują)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet Benefit Systems
  • Własna stołówka, biblioteka i strefa relaksu
  • Bliska odległość od stacji metra

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1711-363297