Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji działającej w obszarze telekomunikacji i IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                                                                   Analityk umów

Dla naszego klienta, amerykańskiej firmy działającej w obszarze IT i usług telekomunikacyjnych, poszukujemy kandydata, na stanowisko Commercial Contracts Analyst. Obowiązki na stanowisku łączą wiedzę z zakresu prawa i sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Analiza, opracowywanie i modyfikacja treści umów komercyjnych
  • Ścisła współpraca z Klientem oraz innymi działami w firmie
  • Ocena i minimalizacja ryzyka w zawieranych kontraktach
  • Raportowanie na podstawie informacji o umowie
  • Udział w działaniach sprzedażowych firmy

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru biznesowego
  • Biegła zanjomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomosć Word, Excel
  • Rozumienie zasad rządzących procesami sprzedażowymi
  • Znajomość SAP i SalesForce
  • Doświadczenie w pracy w środowisku biznesowym będzie atutem

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,wśród ludzi pełnych pasji i pozytywnej energii
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy oraz szkoleń
  • Pracę w  doskonale proseprujacej, rozpoznawalnej na rynku firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Salary:N/A
  • Location:Poznań
  • Type:Full Time
  • Category:Sales
  • Ref.no:JO-1807-411927_60