Analityk ds. Obsługi klienta z językiem niemieckim – Kraków

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Customer Service Analyst with German (O2C)

Analityk ds. Obsługi klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja: Kraków

Obowiązki:

  • Wykonywanie podstawowych obowiązków w wybranym obszarze księgowości (O2C)
  • Księgowanie i sprawdzanie dokumentów księgowych
  • Przygotowanie uzgodnień bankowych, nadzorowanie płatności i analiza zapytań rachunkowo-finansowych
  • Troska o wydajności, dokładności i terminowości wykonywanych zadań
  • Współpraca z międzynarodowym partnerem oraz innymi działami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość niemieckiego
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość MS Excel
  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe (co najmniej 1 rok) - będzie dodatkowym atutem
  • Samodyscyplina i umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesonalne szkolenia
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Bogaty pakiet socjalny

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Kraków
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Finanse i księgowość
  • Nr ref.:JO-1803-404526_49

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>