Analityk biznesowy z j.angielskim

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Analityk biznesowy z j.angielskim

Obowiązki:

  • Wsparcie klientów biznesowych w zakresie produktów firmy (branża finansowa)
  • Przeprowadzania analiz księgowych dla klienta
  • Tworzenie specyfikacji dla usług finansowych
  • Współpraca z analitykami finansowymi

Wymagania:

  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w finansach lub księgowości
  • Znajomość baz danych
  • Znajomość technologii BI, ETL

Oferujemy:

  • Stanowisko w międzynarodowej firmie z możliwościami rozwoju
  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1711-364508_22

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>