Analityk biznesowy z j. angielskim (m/k)

CPL Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Praca nad rozwojem produktów finansowych firmy.
  • Wsparcie zespołu programistów (w tym również architektów i testerów).
  • Codzienny kontakt z ekspertami, wymiana informacji.
  • Pośredniczenie pomiędzy ekspertami w dziedzinie produktów, a zespołami programistów - w celu gromadzenia, analizowania i szczegółowego określania wymagań dotyczących produktów.
  • Przygotowywanie dokumentacji gotowej do wdrożenia.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu Finansów i Rachunkowości.
  • Biegła w mowie i piśmie znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub powiązane z branżą biznesową, będzie dużym atutem.
  • Umiejętność pracy z bazami danych oraz SQL.
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zdolność analitycznego myślenia.
  • Doświadczenie w pracy z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Liczne benefity pozapłacowe (w tym karta Multisport).
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne prowadzone przez specjalistów.

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1712-364818_163