Administrator /-ka z językiem niemieckim

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa procesów administarcyjnych.
  • Zarządzanie bazą danych.
  • Zarządzanie listą dystrybucyjną firmy.
  • Wsparcie działu marketingowego i social media.
  • Obsługa skrzynki odbiorczej.

Oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym B2/ C1.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B1.
  • Znajomości pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Outlook,Skype).
  • Komunikatywności, zdolności organizacyjnych i skrupulatności.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Liczne benefity np.: kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie, opiekę medyczną, bilety do kina i teatru, świeże soki i owoce.
  • Możliwośc podniesienia kompetencji językowych dzięki dofinansowaniom do kursów językowych.
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1907-434739_16