Administrator ds. wsparcia Klienta z Językiem niemieckim lub niderlandzkim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Administrator ds. wsparcia Klienta z językiem niemieckim lub niderlandzkim (m/k)

Opis stanowiska:

  • Rozwiązywanie tematów dotyczących faktur i not kredytowych przysyłanych drogą mailową
  • Ogólne zadania administracyjne (tworzenie raportów, zestawień etc.)
  • Kontakt z klientami zagranicznymi w języku projektu
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub niderlandzkiego (min. B2)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętności miękkie (analizowanie i rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji);
  • Chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Szansa rozwoju w międzynarodowej organizacji, cenionej na rynku
  • Nowoczesne przestrzenie biurowe w dogodnej lokalizacji
  • Pakiet szkoleń i dodatkowych benefitów
  • Salary:N/A
  • Location:Łódź
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1410-295764lodz_61