Administrator danych importowych z j. hiszpańskim, włoskim, francuskim lub angielskim – Łódź

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących globalnych firm logistycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator danych importowych z j. hiszpańskim, włoskim, francuskim lub angielskim - Łódź

Obowiązki:

  • Procesowanie paczek, współpraca z agencjami celnymi, sprawdzanie ich poprawności oclenia
  • Zarządzanie kontami wysyłkowymi
  • Śledzenie paczek z systemie
  • Prowadzenie dokumentacji paczek (przywozu i wywozu)
  • Utrzymanie bazy danych produktów
  • Prowadzenie wyceny paczek

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego wybranego języka: hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego lub angielskiego;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Chęć rozwoju w obszarze logistyki
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne, specjalistyczne stanowisko w rozwijającej się organizacji
  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych: regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu prawa pracy oraz inne kursy/ szkolenia
  • Przyjazny zespół współpracowników i nieformalna atmosfera
  • Regularne spotkania integracyjne dla pracowników firmy
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie emerytalne oraz dofinansowanie do karty Multisport
  • Posiłki na terenie zakładu pracy, bezpłatne napoje gorące (kawa, czekolada itp.), owoce
  • Atrakcyjną lokalizację pracy (centrum miasta) z dobrym dojazdem komunikacją miejską
  • Salary:N/A
  • Location:Łódź
  • Type:Full Time
  • Category:Supply Chain
  • Ref.no:JO-1906-432783_27