ACCOUNTS RECEIVABLE with German

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                                      Accounts Receivable Specialist with German (m/k)

Obowiązki:
• Zbieranie i księgowanie wszystkich faktur dotyczących zakupów i płatności.
• Przygotowywanie fatur związanych z płatnością.
• Współpraca z klientami zewnętrznymi.
• Zapewnienie wspracia zespołowi i współpraca z innymi oddziałami.

Wymagania:
• Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego.
• Dobra znajomość obsługi komputera w tym programu MS Office.
• Umiejętność szybkiego uczenia się.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.

Oferujemy:
• Praca w młodym i dynamicznym zespole.
• Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
• Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Banking & Financial Services
  • Ref.no:JO-1107-233619_11